O firmie

busy_062_200Nasza dewiza brzmi: bezpiecznie, punktualnie, zawsze w miłej atmosferze. Jesteśmy firmą przewozową, działamy na rynku już od 2002 roku.  Nasza specjalność to transport osób na trasie Lublin – Kraśnik - Janów Lubelski oraz Janów Lubelski - Kraśnik – Lublin.

Oferujemy szeroki zakres usług w ramach tzw. przewozu osób i powiązanego z nim wynajmu busów na różne okazje. Dysponujemy wysokiej jakości taborem, w skład którego wchodzą busy i autobusy. Nade wszystko staramy się zapewnić naszym klientom bezpieczeństwo, niezawodność oraz wysoki komfort w czasie podróży. Klimatyzowane busy z pewnością zagwarantują wspaniały klimat nawet najbardziej wymagającym podróżnym. Prowadzimy wynajem busów 24 h/dobę.
Zarządzający firmą posiada Certyfikat Kompetencji Zawodowych nr 00407/F1/07 wydany przez Instytut Transportu Samochodowego w Warszawie. Firma również posiada licencję na wykonywanie krajowego transportu drogowego osób wydaną przez Starostę kraśnickiego.

Przewozy osób naszymi autobusami są bardzo dobrze zorganizowane; systematycznie kontrolowane są wszelkie aspekty działania naszego systemu transportowego  i weryfikowane jego ewentualne niedociągnięcia .

Kierowcy podnoszą swoje kwalifikacje zawodowe, dodatkowo ciągle doskonaląc formy kontaktu z przewożonymi osobami, grupami, ich przewodnikami - przez co podróż staje się prawdziwą przyjemnością dla każdego. Na zajęciach szkoleniowych kierowcy ćwiczą trudne do przewidzenia sytuacje pod bacznym okiem instruktorów. Porównywanie swoich nawyków z odpowiednimi poprawnymi reakcjami, to bardzo pouczająca szkoła kultury i psychologii. Nawet kierowcy jeżdżący od wielu lat busem, na każdym szkoleniu uczą się czegoś nowego, co sprawia, że podróże przez nas organizowane są jeszcze bezpieczniejsze. Sytuacje szczególne - na co dzień nie spotyka się ich na drodze, ale zdarzają się i trzeba stawić im czoła. To bezsprzecznie potrafią nasi kierowcy – szybko oceniać i właściwie reagować.

Zakres usług przewozowych oraz wysoka jakość ich świadczenia (z czego jesteśmy dumni) wciąż poszerza grono naszych zadowolonych podróżnych.

Z AS-em każda droga jest szeroka! Dobre przewozy osobowe z nami!